Novinky

Nepříjemnost v podobě zarůstajícího nehtu v poslední době řeší velká spousta lidí. Naše pedikérky se proto rozhodly pro rozšíření svého vzdělání, aby Vám s tímto problémem mohly pomoci. 

Podstoupily školení pod značkou Gehwol, se kterou obě pracují už řadu let. Tato firma se zabývá péčí o nohy, nehty a protetiku a rozšířila sortiment o určitý typ “rovnátka”, který naše pedikérky zaujal. A o jaký typ se jedná?

O nehtové spony B/S. Tato pružina vyrobená z plastu umožňuje rychlý a efektivní způsob korekce nehtu. Jedná se o nevzhlednější typ “rovnátka”, který je zároveň téměř ve všech případech nejvhodnější pro léčbu zarostlého nehtu. Tento způsob srovnání nehtu nabízí úlevu od bolesti prakticky ihned po započetí léčby. A pro dámy bude určitě velkým plus možnost toto rovnátko přelakovat. Je to zkrátka účinná možnost, jak tento bolestivý problém řešit jinou cestou než návštěvou chirurgie. 

Ceny této služby:

  • ošetření zarostlého nehtu bez rovnátka  190,-
  • tamponáda  30,-
  • sulci protector  30,-
  • tejpování  30,-
  • nehtová BS SPONA  - vyšetření nehtu, speciální úprava, aplikace + fixace špony, poradenství  650,-

 

Pokud máte o tuto službu zájem kontaktujte nás ve studiu na tel. čísle 773 911 699‬ nebo se ozvěte přímo našim pedikérkám. Míla (731 106 575)‬ a Lenka (776 662 303‬) Vám jistě rády odpoví na veškeré Vaše dotazy.

 Pro představu, co Vás při návštěvě u nás čeká, vkládáme ukázkové video, jak aplikace probíhá

  

 

 

U nás ve studiu je nyní dostupná i tolik žádaná pedikúra. Máme totiž novou posilu našeho týmu - Mílu.

Pedikúře se věnuje již tři roky a má za sebou bohatou praxi v péči o nohy. V nedávné době své vzdělání v této oblasti rozšiřila i o kurz švýcarské pedikúry. Navíc kromě klasické mokré a švýcarské pedikúry je i možnost některých ze zdravotnch ošetření.

Veškeré informace o nabízené službě se dočtete zde

Letos jsme poprvé vyrazili poohlédnout za hranice ČR na kosmetický veletrh, abychom zjistili situaci v zahraničí. Dostali jsme doporučení, že velmi krásný veletrh je v Italské Bologni. Neváhali jsme a naplánovali trasu. Jel s námi náš kamarád Jirka Krombholc, uznávaný manikér a školitel. Sehnali jsme úžasné ubytování přímo v centru Bologne. Cesta trvala 12 hodin a ihned po příjezdu jsme se vydali obhlédnout situaci na veletrhu. Byli jsme sice unaveni, ale natěšeni. Veletrh jsme našli bez větších obtíží ( nutno říci, že organizátoři to mají zmáknuté) . Na veletrhu bylo několik pavilonů a jeden z nich byl určen pro manikérky/manikéry. Našli jsme spousty firem, které na českém trhu vůbec nejsou a nebo skončily, protože český trh není až tak zajímavý a dle mého je přesycen levnými značkami. No zkrátka pro nás to byl ráj na zemi. Další velké plus bylo to, že firmy byly na veletrh připraveny a měly vše skladem a přímo k prodeji. Musím uznat, že se se na zahraniční veletrh vydáme znovu..;-). Úžasný bonus v Itálii je samozřejmě italská PIZZA…. bezkonkurenční. Závěr tedy je, že jsme si výlet užili a ještě jsme přivezli spousty krásných barviček

Posunuli jsme náš salon zase o kousek dál.. pro Vaše pohodlí jsme pořídili platební terminál… už nemusíte řešit, zda máte s sebou hotovost či ne. A pokud nechcete řešit ani platební karty, můžete si u nás dobít kredit a čerpat z něj. Při vkladu 5000 Vám nabijeme poukaz na 5100 a při vkladu 10000 získáte 250 Kč navíc. Můžete jej čerpat na služby i zboží.