Novinky

rovnátka na nehty - pomoc pro zarůstající nehty

Nepříjemnost v podobě zarůstajícího nehtu v poslední době řeší velká spousta lidí. Naše pedikérky se proto rozhodly pro rozšíření svého vzdělání, aby Vám s tímto problémem mohly pomoci. 

Podstoupily školení pod značkou Gehwol, se kterou obě pracují už řadu let. Tato firma se zabývá péčí o nohy, nehty a protetiku a rozšířila sortiment o určitý typ “rovnátka”, který naše pedikérky zaujal. A o jaký typ se jedná?

O nehtové spony B/S. Tato pružina vyrobená z plastu umožňuje rychlý a efektivní způsob korekce nehtu. Jedná se o nevzhlednější typ “rovnátka”, který je zároveň téměř ve všech případech nejvhodnější pro léčbu zarostlého nehtu. Tento způsob srovnání nehtu nabízí úlevu od bolesti prakticky ihned po započetí léčby. A pro dámy bude určitě velkým plus možnost toto rovnátko přelakovat. Je to zkrátka účinná možnost, jak tento bolestivý problém řešit jinou cestou než návštěvou chirurgie. 

Ceny této služby:

  • ošetření zarostlého nehtu bez rovnátka  190,-
  • tamponáda  30,-
  • sulci protector  30,-
  • tejpování  30,-
  • nehtová BS SPONA  - vyšetření nehtu, speciální úprava, aplikace + fixace špony, poradenství  650,-

 

Pokud máte o tuto službu zájem kontaktujte nás ve studiu na tel. čísle 773 911 699‬ nebo se ozvěte přímo našim pedikérkám. Míla (731 106 575)‬ a Lenka (776 662 303‬) Vám jistě rády odpoví na veškeré Vaše dotazy.

 Pro představu, co Vás při návštěvě u nás čeká, vkládáme ukázkové video, jak aplikace probíhá